Przystanek Jezus na Woodstocku

przystanek jezus na woodstock

Przystanek Jezus na Woodstocku

Już po raz siedemnasty, w Kostrzynie nad Odrą rozpoczął się przystanek Jezus – Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna. 100 wolontariuszy będzie prowadziło ewangelizację podczas Przystanku Woodstock.

Tym razem Przystanek Jezus będzie miał zmieniona formułę – ze względu na zbliżające się Światowe Dni Młodzieży. Zamiast tygodnia – jak co roku, tym razem ewangelizacja potrwa tylko cztery dni. Nie będzie też bazy przy kościele ani wcześniejszych rekolekcji Młodzi z PJ będą mieszkali w namiotach na kempingu, podobnie jak pozostali uczestnicy koncertu w Kostrzynie.

Ewangelizatorzy będą spotykali się tradycyjnie już pod białym krzyżem, gdzie codziennie wspólnie odmówią różaniec, koronkę, Anioł Pański oraz Apel Jasnogórski. Także tam – w sobotę 16 lipca – wspólną modlitwą zakończy się Przystanek Jezus.